The Foundation | Access Consciousness®

Rada by som začala vetou od Garyho Douglasa, zakladateľa spoločnosti Access Consciousness®. Foundation SQ-2-2.png

„Čo ak by svet mohol byť miestom, kde by ľudia mohli byť ocenení za dar, ktorým sú?“ – GARY DOUGLAS.

Pretože podľa môjho názoru je všetko uvedené v kurze The Foundation zhrnuté v tejto vete. Podrobnejšie vysvetlím pre tých, ktorí ešte neabsolvovali.

What is The Foundation?

Je to jeden z kurzov Access Consciousness® a trvá to štyri dni. Na konci kurzu dostanete medzinárodný certifikát od svojho facilitátora. Podmienka tohto kurzu je najskôr absolvovať kurz Access Bars® ako zaklad.

Prvýkrát som absolvovala kurz The Foundation v Apríli 2020 počas pandémie u nás doma, pretože moja sestra bola facilitátorkou. Ako som mala toto šťastie? :) 

Prišla ma naštiviť na Slovensko, keď sa práve začala pandémia. Preto, musela zostať dlhšie, ako plánovala. A my sme sa rozhodli toto obdobie „zostať doma“ využiť efektívne. :)

 
Bol to kurz, kde som sa to dozvedela, všetko, čo viem / vedela, bola ilúzia. Znamená to, že všetko, čo som sa naučila od detstva, bolo zaujímavé hľadisko, čo je ďalší článok. Môžete si prečitať tu >>
Bolo to obdobie, keď som mala prvý "AHA moment". :)
 
 
Počas hodiny som mala veľa bariérov, s ktorými som sa musela stretnúť, pretože nič v kurze nebolo také, čo som sa naučila od detstva. Snažila som sa všetkému porozumieť, aj keď to bola pre mňa výzva.


Bolo dosť ťažké dostať sa do skutočného "JA" cez všetky vrstvy, ktoré som mala na sebe. 


Druhýkrát som sa absolvovala tento kurz online vo februári 2021. Áno, opäť som si vybrala svoju sestru ako facilitátorku. Pretože je v tom naozaj dobrá. 

Tento kurz môžete absolvovať koľkokrát chcete. Čím viac sa v tomto kurze zúčastňujete, tým viac zvyšujete svoje povedomie. Je to teda na vás ak teda chcete niečo zmeniť vo vašom živote.

Tentokrát som sa rozhodla znížiť svoju bariéru a nechať vedomosti, aby sa dostali do mňa. Vlastne to bolo naopak. Nechala som si pripomenúť skutočné poznanie, čo bolo vo mne, keď som sa narodila. Zmätený? Aj ja som bola vtedy rovnaka :)

Dobre, pokúsim sa to vysvetliť iným spôsobom, aby som to objasnila. Narodili sme sa s vedomím. Keď vyrastieme, naučime sa ďalšie veci od našej rodiny, školy, práce atď. 

Niekedy sa naučime aj neprijemne veci. Napriklad, ako sme pomalí, ako sme leniví, ako sme zlí, niekedy až takí hlúpi alebo naopak. Ukladame ich do vedomie a vlastime ako svoje. Takže nejako začneme zabúdať na to, čo sme už vedeli o sebe akí naozaj sme. V tomto kurze sa snažíme postupne vyťahovať každú vrstvu, aby sme sa dostali k skutočným nám, skutočným znalostiam, aby sme si pamätali, kto sme. Sme nekonečné bytosti!

Prosím, berte moje slová s rezervou. Všetko, čo som napísala, je z môjho pohľadu podľa toho, ako som to cítila. Na druhej strane, som sa naučila niektoré telesné procesy, ktoré sú veľmi užitočné pre náš život. Môžem ich aplikovať sama sebe a ľudom vo svojom okolí, ktorí potrebujú uvoľniť bolesť tela, transformovať telesné bunky a molekuly všetkého.

    Po tretíkrát som tento kurz absolvovala znova online v marci 2021 a znova od mojej sestry. Povedala som vám, že je jedna z najlepších? :)

Môžem vám povedať, že vždy, keď som zučastnila tento kurz, nemala som pocit, že opakujem rovnaké predmety. Naopak, vytiahla som ďalšiu vrstvu, čo ma blokovalo. Mala som tretíkrát AHA moment :)

Koľkokrát môže mať človek v živote AHA moment? Toľko, koľko vrstiev musia vytiahnuť.

Od poslednej účasti na kurze sme sa so sestrou rozhodli, že budeme spolupracovať. Organizovala by som kurzy a ona by ich viedla ako CF (Certifikovaná Facilitátorka). Zatiaľ ich môžeme organizovať i ako online až do 25. júna.

Písala som nižšie tiež niečo oficiálne, čo si môžete prečítať aj na webovej stránke v angličtine. www.accessconsciousness.com/en/

Umožniť vám vedieť, že viete

Tisíce ľudí na celom svete vytvorili život, po ktorom túžia, pomocou jednoduchých a pragmatických nástrojov Access Consciousness, s ktorými vás zoznámia v kurze The Foundation.

Kurzy The Foundation sú navrhnuté tak, aby vám umožnili zmeniť čokoľvek a všetko, čo by ste vo svojom živote chceli zmeniť.

Dostanete celý súbor nástrojov, ktorý vám umožní rozbiť základ obmedzenia, z ktorého tak často fungujeme, a postaviť nový základ, ktorý má neobmedzené možnosti, aby ste mohli začať vytvárať život, po ktorom skutočne túžite.
Čo ak je možné niečo zmeniť? Čo ak viete niečo, čo nikto iný nevie? Čo ak je teraz čas na vyjadrenie a výber všetkého, čím ste sem prišli?

Teraz potiahnite prstom nahor a znovu si prečítajte vetu od Garyho Douglasa. Je teraz viac zrozumiteľne? Má to teraz viac zmysel? 🙂

Elif Oturgan Tereska
"Moje vášne sú uľahčiť si cestu ľudom, nájsť si harmóniu v svojom živote. Baví ma sa im venovať individuálne (butikový koučing) pomocou techník Access Bars, Energetic Facelift, ThetaHealing a Jazyk Podvedomia aby vedeli vysporiadať s frustráciou, depresiou, stresom, so starnutím atď. Zároveň organizujem kurzy kde sa naučia rôzne techniky a zdieľam svoje skúsenosti. Môj príbeh prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.