Môj príbeh

Moje vášne sú venovať sa ľudom individuálne (butikový koučing) aby sa vedeli vysporiadať s frustráciou, depresiou, stresom, so starnutím atď. a uľahčiť im cestu aby sa stali "Majstrom Svojho Života". Používam nástroje Access Bars®, Energetic Facelift®, ThetaHealing™, The Foundation | Access Consciousness® a Jazyk Podvedomia & Zázraky (Refik Korkmaz/Turecko) na ktoré tiež organizujem kurzy.

Moj príbeh ako som sa stala "majsterka svojho života"

Ahojte! Volám sa Elif Oturgan Tereska. Som milujúca maminka jedného syna a manželka úžasného muža, terapeutka, online podnikateľka a jazykový kouč (Anglicky-Turecky). Dnes mám svoj život vo svojich rukách, vyberám si sama čo chcem robiť, ako chcem vyzerať, ktorú prácu si môžem zvoliť, aký život chcem žiť.

Som šťastná, mám sa rada a mám rada svoje telo, pretože viem, že všetko záleží na mojich voľbách. Som "majsterka svojho života."

Dodnes si pamätám, že nebolo všetko tak ľahké. V roku 2017 som bola frustrovaná a vyhorená osoba. Vyčítala som si, že som stále nevybudovala kariéru o ktorej som vždy snívala.

Nevedela som ako ďalej pokračovať vo svojom živote. Aj keď som mala sny, nevedela som čo s nimi. Nemohla som si nastaviť žiadny cieľ, pretože som mala strach, že ho nedosiahnem a bola by som sklamaná ešte viac. Preto som nemala odvahu ani sebavedomie niečo začať.

Bola som bez energie a chuti sa do niečoho pustiť. Prestala som si vážiť samu seba kvôli tomu, že som nebola schopná uchopiť rytmus života. Môj život sa jednoducho zastavil a nepohol sa ani o krok vpred.

Vlastne ako by to bolo vôbec možne, keď tisíce negatívnych myšlienok lietali v mojej hlave po celý deň? Boli tak hlučné, že nič iné som ani nemohla počuť.

"Prečo som od razu taká? Kedy to vlastne začalo? Prečo som v začarovanom kruhu? Prečo sa mi to stalo? Stáva sa to vôbec ešte niekomu inému..?"

Niekedy som hovorila o mojej frustrácii s mojim manželom. Vždy ma podporil a povzbudil, ale nemohol prísť na koreň problému a riešiť moju situáciu. Okrem neho som sa o svojich pocitoch nikomu nezdôverila, pretože to moje ego nedovolilo. Nechcela som vyzerať až tak zúfalá pre moju rodinu a priateľov.

Veď kto rád počúva osobu, ktorá sa sťažuje na jej biedny život? Aj tak som bola od malička tvrdohlavá a riešila som svoje veci sama. Všetky myšlienky v mojej hlave boli tak intenzívne, že som ich vnímala ako neprekonateľnú bariéru.

 

Ale tu prišiel ten zlom...

Povedala som si dosť! Nemôžem ďalej žiť týmto spôsobom. Želala som si potichu niečo, čo by mi pomohlo utíšiť myseľ a aby som mohla rozmýšľať jasne a čisté. Niečo čo by pozitívne zmenilo môj život.

 

Ako som dostala k tomu 

“Ano, práve toto potrebujem!”

V jari 2017 som na Facebooku videla inzerát na jednodňový kurz "Access Bars", ktorý by mal prebiehať v lete u mojej sestry v Turecku. Zaujalo ma to a tak som o tom čítala viac. Prvá vec ktorú som zistila bola, "ako utíšiť hlučnú myseľ, odstrániť stres a frustráciu."

Leteli sme celá rodina cez prázdniny do Turecka. Toto leto som absolvovala Access Bars®, Theta Healing (odinštalovanie negatívnych a nainštalovanie pozitívnych pocitov) a Energetic Facelift® (energetický telesný proces proti starnutiu celého tela vrátane orgánov).

Cítila som, že ma vesmír vypočul a poslal čo som si objednala. Stala som sa praktikantkou všetkých kurzov ktoré som absolvovala.

Po príchode domov na Slovensko na konci prázdnin, som už nebola tá istá osoba ako pred pár mesiacmi. Čím viac som aplikovala na sebe to čo som sa naučila, tým pokojnejšia som bola. Potom som ponúkla pomoc svojej rodine, priateľom a klientom, ktorí mi postupne pribúdali.

Po roku som absolvovala ďalšie kurzy- Jazyk Podvedomia, druhý a tretí krát kurz Access Bars® a stala som sa facilitátorka-BF.
Od v roku 2020 som absolvovala 3 krát The Foundation | Access Conciousness® ktory mi otvoril oči ešte viac a mala som AHA efekt. Zistila a spomenula som si na veci, na ktoré moje vedomie zabudlo.
Okamžite som si zvolila možnosť zdieľať svoje skúsenosti s ľuďmi, ktorí si tiež potrebovali ujasniť zmysel svojho života.

Dnes sa cítim výborne. Som spokojná so sebou, so svojím telom a životom. Prispievam ľuďom s pomocou eBooku, online/interaktívnymi kurzami, s terapeutickým sedením individuálne ako sa vysporiadať s frustráciou, depresiou, stresom atď. a učím ako používať nástroje Access Consciousness na uľahčenie ich cesty k vytvoreniu života, v ktorom chcú žiť.

Ak by ste si chceli prečítať môj príbeh aj o tom, ako som sa dostala na Slovensko, je to v rozhovore s Blankou za hranicami >>

Telesné P.