Čo je Access Bars®?

Keď som prvý raz uvidela tento názov, úprimne som tomu nerozumela ako mnohí z vás, ale moje podvedomie to asi pochopila, že u mňa sa vyskytla požiadavka na výskum. S požiadavkou od vás píšem, ako som už plánovala. Prajete si, aby som vám najskôr povedala svoj príbeh? Tak poďme na to! :)
Rok 2017 a som bola v depresii. Bola som v období, keď som nevedela, ktorým smerom sa mám v živote uberať. Pretože vtedy som mala rastúceho syna a nevytvorila som svoj budúcnosť, v ktorej by on mohol byť na mňa hrdý. Toto bol samozrejme môj názor. Pretože jediné, čo on odo mňa chcel, bolo byť s ním. V skutočnosti myšlienka na vytvorenie kariéry existovalo už dávno. Bola som plne v štádiu jej budovanie, ktoré sa skončilo narodením môjho syna. Inak, mala som na plane si dať len prestávku. 

Môj stav sa pomaly dostávalo od nudy k depresiám. Môžem sa pochváliť? :) Na druhej strane keď som bojovala sama so sebou, hľadala som riešenie svojej situácie. Ako som sa mohla dostáť z tohto stavu, čo by mi pomohlo? 

V Máji 2017 som uvidela inzerát svojej sestry na Facebooku o jednodňový kurz Access Bars, ale moc som tomu nerozumela. Snažila som sa preložiť aj ked učím angličtinu ako druhy jazyk ale tento bol iný. Chcela som tomu rozumieť s čim môže súvisieť.

 Access: to je "prístup", to je v poriadku, tak čo je teda "Bars"? Pokračovala som v hľadaní. Potom som zistila: Access Consciousness = Prístup k vedomiu. Bars = cez body (na hlavu) .. Wow! :)
Keď niečo chcete, cely vesmír sa spoji, aby sa to stalo. Povedala som už túto vetu niekedy? :) Dostala som všetky informácie od sestry a povedala som si, dobre, tak to je ono, pochádza z vesmíru čo som si objednala. 

Zhodou okolností to leto sme sa aj tak chystali na dovolenku k našim. Kurz bol organizovaný priamo u nás doma. Aká náhoda, že? :)

Ak ste pripravení na príležitosti ked prídu, môžete to vyhodnotiť. Ak nie ste, uteká preč a nikdy neviete kedy sa objaví znova.

Samozrejme som sa rozhodla tu príležitosť využiť. To leto som mala možnosť absolvovať nielen kurz Access Bars, ale aj kurz ThetaHealing. Považujem to za vhodné vysvetliť v inom článku. Čo poviete? :)

                
V nasledujúcich rokoch som stala certifikovaným facilitátorkou absolvovaním kurzu od rôznych facilitátorov ešte dva krát. Momentálne organizujem a vediem kurzy v určitých časoch. Prejdeme teda teraz k Access Barsu? :)

Čo je teda Access Bars? Na čo slúži?

"Keby bolo tvojim zmyslom života baviť sa, čo by si zmenil?" - Gary Douglas
Gary Douglas je zakladateľ spoločnosti Access Consciousness, najpredávanejší autor, medzinárodný rečník, vyhľadávaný sprostredkovateľ, je známy svojou intenzitou vedomia a neuveriteľnou schopnosťou uľahčovať ľudom vedieť "čo vedia".

"Čo ak existuje taký svet, ktorý funguje úplne inak?" Dr. Dain Heer 
Dr. Dain Heer je spoluzakladateľ, virtuózny pracovník v oblasti transformácie energie, autor, medzinárodný rečník a pedagóg/facilitátor workshopu. 

Access Bars je 32 bodov na hlave, ktoré keď sa jemne dotknete, bez námahy a ľahko uvoľnite čokoľvek, čo vám zabráni pocítiť vo vašom živote radosť a ľahkosť. Tieto body obsahujú všetky myšlienky, nápady, viery a pocity ktoré ste si uložili. Toto je vaša šanca zahodiť všetko ktoré su negatívne a neslúžia pozitívne vo vašom živote.
Stovky tisíc ľudí použili Access Bars na zmenu mnohých aspektov ich tela a života, vrátane spánku, zdravia a hmotnosti, peňazí, sexu a vzťahoch, úzkosti, stresu atď.

Koľko nasledujúcich sa vás týka? 
 • Cely den ste unavení, keď vám hlava udrie do vankúša, sa váš mozog príliš zrýchli a nemôžete spať.
 • Ste neustále vyčerpaní alebo prežívate vysoký adrenalin – nemôžete sa uvoľniť a dosiahnuť vo svojom živote šťastne prostredie.
 • Vyskúšali ste meditáciu, jogu, denník a ďalšie – ale nedokázali ste dosť dlho utíšiť svoju myseľ, aby ste pocítili výhody alebo ste unavení držať krok so všetkými týmito praktikami.
 • Vyskúšali ste každú wellness aplikáciu a zdá sa, že vám nič nepomáha relaxovať.
Ďalšie účinky Access Bars:
 • Zmiernenie bolesti, migrény, alergii, astmy, ekzémov..
 • Spustenie samoliečebných procesov v tele, urýchlenie zotavenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch..
 • Pomoc v zložitých životných situáciách..
 • Hyperaktivita u deti, v školských predmetoch a skúškach..
 • Môžete si pridať ďalšie sami..
Access Bars je ako stlačiť tlačidlo odstránenia na chaotickom pevnom disku vášho počítača - tento krát však vytvárate priestor vo svojom mozgu. Môžu sa uvoľniť veci, ako napríklad negatívne myšlienkové vzorce alebo nekonečné mentálne chvenie, ktoré vám nedá spať a vytvorí priestor pre hľadaný pokoj.
 
Aplikovanie Access Barsu je relaxačná a pokojná. Predstavte si účinky skvelej masáže alebo prechádzky prírode. 

Prinajhoršom to bude všetko čo pocítite! V najlepšom prípade môžete cítiť pocit úplného pohodlia, ktorý na rozdiel od všetkého iného začína meniť celý váš život.    

Pokiaľ ide o účinky, ktoré mám, počítaním to nekonči. Som to spomínala aj vo svojom príbehu kde tiež môžete si čítať a sledovať na môj FB-Fanpage, ak vám zaujíma tato tema. 

Kedykoľvek to môžem aplikovať sebe, svojej rodine, blízkym, klientom atď. ked odo mňa žiadajú. Napríklad, môj synček odo mňa žiada seanse Access Barsu keď sa cíti nervózny kvôli školu alebo hocičoho a vždy spi pokojne potom v noci. Tak isto môj manžel si pýta keď ma stres z roboty alebo keď sa necíti dobre. Som rada, že mam taký zdroj s čim im môžem prispieť :) Samozrejme aj ja žiadam od svojho synčeka aby mi aplikoval sem tam (tiež absolvoval ten kurz so mnou :)), aj keď sama sebe môžem. Pretože je to efektívnejšie keď niekto vám aplikuje. 


Teraz aj ľudom - krásnym bytostiam pri každej príležitosti - vysvetľujem existenciu takejto príležitosti a zdieľam s nimi svoje skúsenosti cez workshopy a interaktívnymi kurzami.

Asistujem im terapeutickým sedením individuálne ako sa vysporiadať s frustráciou, depresiou, stresom atď. a učím ako používať nástroje Access Consciousness na uľahčenie ich cesty k vytvoreniu života, v ktorom chcú žiť. 

Čo poviete? Chcete tiež skúsiť? :)

 
 

Elif Oturgan Tereska
"Moje vášne sú uľahčiť si cestu ľudom, nájsť si harmóniu v svojom živote. Baví ma sa im venovať individuálne (butikový koučing) pomocou techník Access Bars, Energetic Facelift, ThetaHealing a Jazyk Podvedomia aby vedeli vysporiadať s frustráciou, depresiou, stresom, so starnutím atď. Zároveň organizujem kurzy kde sa naučia rôzne techniky a zdieľam svoje skúsenosti. Môj príbeh prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.