ONLINE WORKSHOP NAŽIVO

 • O ČOM JE ONLINE WORKSHOP?
  4 neobvyklé nástroje od Access Consciousness®, ktoré vám pomôžu nájsť šťastie a ľahkosť každý deň! Ľahko sa učí, trvá to len par minút denne. Nie je to nič také, ako ste používali predtým.
 • AKO TO PREBIEHA?
  Je to online workshop naživo ( cez MS Teams ), ku ktorým dostanete odkaz e-mailom 10 minút pred vysielanie. Predstavím vám tieto 4 nástroje ako facilitátorka Access Bars®. Spoločne ich spracujeme a diskutujeme v akých situáciách sa používajú v reálnom živote. Tiež zdieľam svoje vlastne skúsenosti s tým, ako zmenili a uľahčili môj život, o ktorom som vždy snívala.
 • KOĽKO TO TRVA? AKA JE CENA?
  Záleží na tom, koľko účastníkov sa workshopu zúčastní. So skupinou min. max 4 hodiny, (pre osobu) 15 EUR so zľavou. Individuálne min. max 2 hodiny, (pre osobu) 25 EUR zľavou. Poznamka: Zľava bude platný len na obmedzený čas (do 31 Máj 2021)
 • ČO ZÍSKATE NA VYŠE AKO BONUS+ ?
  Bonus+ jedno terapeutické sedenie (ochutnávka) od Access Consciousness® ako darček v hodnote 20 Eur.

Môžete si stiahnuť a začať uplatnovať svoju vernostnú kartu!

Ak ste zvedaví a chcete sa dozvedieť viac o nástrojoch Access Consciousness® sa dočítate v článkoch nižšie alebo v mojom príbehu 🙂

 • Čo keby ŠTASTIE bolo len VOĽBOU?
 • Čo ak by ste sa každý deň prebudili šťastní, čo by ste mohli dosiahnuť do niekoľkých minút?
 • Čo ak bol stres voliteľný, šťastie bolo vždy k dispozícii a na jeho vytvorenie ste nemuseli čakať?

Chcela by som s vami podeliť 4 nástroje, čo vlastne zmenili môj život.
Predtým než som stretla s Access Consciousness®, bola som nešťastná, depresívna a frustrovaná. Nevedela som kam smerovať, pretože nevedela som čo chcem robiť. Hľadala som svoje poslanie. Potom som stretla s tým systémom ktorý ma svoje nástroje uľahčiť si život.

Preto môžem vám povedať, teraz mi veci fungujú oveľa ľahšie, objavia pomocnici okamžite a som šťastná, užívam si život každú chvíľu 🙂

4 nástroje od Access Consciousness® "Získanie vašej radosti" pomohli tisícom ľudí na celom svete zvoliť si šťastie a najlepšie na tom je, že si môžete vybrať, čo pre vás platí! 🙂

Čo hovoria účastníci o workshope?

Ako koučka viem, aké dôležité je klásť správne otázky, ktoré nás dovedú k nejakému uvedomeniu. Prístup Access Consciousness mi prvýkrát predstavila Elif a prekvapilo ma, že z veľkej časti stojí tiež na princípe kladenia otázok. Tieto otázky sú trošku iné ako som bola doteraz zvyknutá, ale určite zaujímavé. Môžeme ich klásť aj sami v rôznych chvíľach nepohody a vnímať, čo to s vami pri položení takej otázky urobí. Sama som si ich skúšala klásť niekoľko dní od workshopu, ktorý mi Elif urobila a prekvapovalo ma, ako ma sprítomňujú a vzbudzujú vo mne zvedavosť. V jednej chvíli určitého napätia, kedy som reagovala svojím naučeným spôsobom som si spomenula na jednu z otázok a veľmi som sa rozosmiala. Zrazu mi ta situácia prišla smiešna a skôr k pobaveniu ako k zaťažovaniu sa ňou. Ešte neviem plne posúdiť, aký vplyv môže mať používanie techník z dlhodobého hľadiska, ale z krátkodobého ma určite vedú k zamysleniu a zvedavosti k tomu jednotlivé nástroje preskúmavať. Ďakujem Elif, za zoznámenie s novými nástrojmi, ktoré môžu viesť k úľave a radostnejšiemu prežívaniu.
Katarina Ožvoldová Koučka & Mentorka www.katarinaozvoldova.sk