ONLINE WORKSHOP NAŽIVO 

 • O ČOM JE ONLINE WORKSHOP?
  4 nástroje z Access Bars®, ktoré vám pomôžu uvoľniť stres, byť viac pri vedomí a nájsť radosť zo života! Ľahko použiteľné v každodennom živote a trvaju len par minút. Nie je to nič také, ako ste používali predtým.
 • AKO TO PREBIEHA?
  Je to online workshop naživo (cez MS Teams) ku ktorým dostanete aj manuál. Predstavím vám tieto 4 nástroje ako facilitátorka Access Bars®. Spoločne ich spracujeme a diskutujeme v akých situáciách sa používajú v reálnom živote. Tiež zdieľam svoje vlastne skúsenosti s tým, ako zmenili a uľahčili môj život, o ktorom som vždy snívala.
 • KOĽKO TO TRVA? AKA JE CENA?
  Záleží na tom, koľko účastníkov sa workshopu zúčastní. So skupinou max 4 hodiny / 15 Eur so zľavou. Individuálne max 2 hodiny / 25 Eur so zľavou len na obmedzený čas (Apríl-Máj).
 • ČO ZÍSKATE NA VYŠE AKO BONUS+ ?
  Jedno terapeutické sedenie ako darček od Access Bars® v hodnote 20 Eur (ochutnávka).

Môžete si stiahnuť a začať uplaťňovať svoju vernostnú kartu!

Ak ste zvedaví a chcete sa dozvedieť viac o nástrojoch Access Consciousness® sa dočítate v článkoch nižšie alebo v mojom príbehu  🙂

Čo ak zmyslom života je zabávať sa? 🙂

Chcela by som s vami podeliť 4 nástroje, čo vlastne zmenili môj život.
Predtým než som stretla s Access Consciousness®, bola som nešťastná, depresívna a frustrovaná. Nevedela som kam smerovať, pretože nevedela som čo chcem robiť. Hľadala som svoje poslanie. Potom som stretla s tým systémom ktorý ma svoje nástroje uľahčiť si život.

4 nastroje od Access Bars®- ako uvoľniť stres a nájsť radosť zo života, po ktorej skutočne túžite..!

Chcete to zistiť ako na to?

Prejdete na stránku prihlasenie stlačením tlačidla nížšie..